Mistrzostwa Polski juniorów w szachach szybkich i błyskawicznych
2015-08-10 00:00:00
Jakub Chyży dwukrotnym mistrzem Polski!
Oskar Wołoch wicemistrzem Polski w szachach szybkich!

Dużym sukcesem zakończyły się Mistrzostwa Polski Juniorów w szachach szybkich i błyskawicznych, które rozegrano w Katowicach w dniach 5-9 sierpnia. Nasi juniorzy przywieźli 3 medale: 2 złote zdobył 9-letni Jakub Chyży, a srebrny medal zdobył 14-letni Oskar Wołoch!
Gratulujemy!
Wyniki juniorów z woj. Lubuskiego w Mistrzostwach Polski Juniorów w Szachach Szybkich.
Grupa Zawodnik/Zawodniczka Miejsce
D08 Katarzyna Krzysztoń (ŻKSz Żary) 12 D10 Katarzyna Kuczyńska (KSz Stilon Gorzów Wlkp.) 49
D12 Emilia Załucka (KSz Stilon Gorzów Wlkp.) 41
D14 Maria Karłyk (ŻKSz Żary) 21
D14 Paulina Raczykowska (KSz Odrodzenie Kożuchów) 22
D16 Monika Malinowska (KSz Stilon Gorzów Wlkp.) 28
D16 Marta Wilant (KSz Odrodzenie Kożuchów) 41
D18 Joanna Maruszczak (KSz Stilon Gorzów Wlkp.) 8
C08 ---
C10 Jakub Chyży (KSz Stilon Gorzów Wlkp.) 1
C10 Kamil Dzida (KSz Stilon Gorzów Wlkp.) 7
C10 Jakub Kamiński (STMGK Strzelce Krajeńskie) 47
C12 Michał Koziorowicz (KSz Stilon Gorzów Wlkp.) 14
C12 Jakub Czechowski (KSz Stilon Gorzów Wlkp.) 24
C12 Maksymilian Majdański (STMGK Strzelce Krajeńskie) 50
C12 Mateusz Górkiewicz (ŻKSz Żary) 75
C14 Oskar Wołoch (ŻKsz Żary) 2
C14 Maciej Goździcki (STMGK Strzelce Krajeńskie) 53
C16 Krzysztof Czerniawski (KSz Odrodzenie Kożuchów) 13
C16 Sławomir Fudalej (KSz Odrodzenie Kożuchów) 22
C18 Filip Delekta (KSz Stilon Gorzów Wlkp.) 9
C18 Karol Kucza (ŻKSz Żary) 23
C18 Grzegorz Nun (KSz Odrodzenie Kożuchów) 30
C18 Krzysztof Mądrawski (ŻKSz Żary) 43
C18 Radosław Świderski (KSz Stilon Gorzów Wlkp.) 44
C18 Sławomir Pyka (STMGK Strzelce Krajeńskie) 73

Wyniki juniorów z woj. Lubuskiego w Mistrzostwach Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych.
Grupa Zawodnik/Zawodniczka Miejsce
D08 Katarzyna Krzysztoń (ŻKSz Żary) 28
D10 Katarzyna Kuczyńska (KSz Stilon Gorzów Wlkp.) 39
D12 Emilia Załucka (KSz Stilon Gorzów Wlkp.) 45
D14 Maria Karłyk (ŻKSz Żary) 19
D14 Paulina Raczykowska (KSz Odrodzenie Kożuchów) 10
D16 Monika Malinowska (KSz Stilon Gorzów Wlkp.) 34
D16 Marta Wilant (KSz Odrodzenie Kożuchów) 40
D18 Joanna Maruszczak (KSz Stilon Gorzów Wlkp.) 5
C08 ---
C10 Jakub Chyży (KSz Stilon Gorzów Wlkp.) 1
C10 Kamil Dzida (KSz Stilon Gorzów Wlkp.) 6
C10 Jakub Kamiński (STMGK Strzelce Krajeńskie) 73
C12 Michał Koziorowicz (KSz Stilon Gorzów Wlkp.) 43
C12 Jakub Czechowski (KSz Stilon Gorzów Wlkp.) 46
C12 Maksymilian Majdański (STMGK Strzelce Krajeńskie) 64
C12 Mateusz Górkiewicz (ŻKSz Żary) 16
C14 Oskar Wołoch (ŻKsz Żary) 11
C14 Maciej Goździcki (STMGK Strzelce Krajeńskie) 39
C16 Krzysztof Czerniawski (KSz Odrodzenie Kożuchów) 17
C16 Sławomir Fudalej (KSz Odrodzenie Kożuchów) 26
C18 Filip Delekta (KSz Stilon Gorzów Wlkp.) 36
C18 Karol Kucza (ŻKSz Żary) 9
C18 Grzegorz Nun (KSz Odrodzenie Kożuchów) 18
C18 Krzysztof Mądrawski (ŻKSz Żary) 45
C18 Radosław Świderski (KSz Stilon Gorzów Wlkp.) 31
C18 Sławomir Pyka (STMGK Strzelce Krajeńskie) 59